К покупкам

Петуния грандифлора Ultra F1 Blue (драже) 10 шт.


ТМ "Syngenta Seeds"(Голландия)

 Петуния грандифлора  Ultra F1 Blue (драже)
7.71 грн.
шт.
Опт от 10 проф.пакет. 6.89 грн.
Ожидаем поставки
товар отсутствует
код 291252
семена Петуния грандифлора Ultra F1 Blue (драже)

Внимание! Пакет без картинки.
Семена расфасовано"ТМ Веснодар".
Насіння Петунії Ультра F1 (Petunia grandiflora Ultra® F1 Blue) від насіннєвої компанії Syngenta Seeds (Голландія).
Петунія грандіфлора Ультра F1 – це надійна і перевірена часом великоквіткова петунія з яскравими квітами. Рослина висотою 20-25 см, формує компактний кущ діаметром 25-30 см, який прекрасно гілкується, не втрачаючи при цьому своєї форми і, на відміну від інших петуній, практично не переростає в саду.
Квіти досить великі, досягають 8-10 см в діаметрі. Серія Ультра F1 однорідна за часом цвітіння, мало чутлива до тривалості світлового дня. Вирощують розсадним способом.
Петунію на розсаду висівають у лютому-березні. Насіння рівномірно розсипають по поверхні добре зволоженого субстрату (PH 5,5-5,8), збризкують водою з розпилювача та накривають склом або прозорою плівкою.
Насіння не присипати!
Сходи з'являються тільки при 12 годинному освітлені з інтенсивністю не менше 100-1000 люкс через 3-5 днів при температурі 22-24⁰C і вологості 100%. При цьому уникайте потрапляння прямих сонячних променів. Полив проводять тільки переконавшись, що субстрат не зволожений.
Добрива вносити після того, як сформуються справжні листочки. Пікіровку проводять в фазі 2-3 справжніх листочків в окремі горщики.
Оптимальна температура для розвитку рослин 16-18°С і вологості 40%. Додаткове освітлення від 4000 люксів протягом 14 годин сприяє швидкому і рясному цвітінні. На постійне місце висаджують, коли мине загроза заморозків.

||