К покупкам

Гербіцид Антисапа 10 г


ТМ "Укравит"(Украина)

 Гербіцид  Антисапа
23.96 грн.
шт.
Опт от 10 шт.. 20.54 грн.
Купить
есть на складе
код 700338
Выбрать другую расфасовку
10 г
50 г
Гербіцид Антисапа

ЦЕНА НА 01.05.2018 г. Антисапа - високоефективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.
Характеристика та переваги:
високоефективна та довготривала захисна дія; 
широкий діапазон гербіцидної дії; 
знищує вегетуючі бур’яни та їх проростки; 
безпечний для бджіл і навколишнього середовища; 
заощаджує час і кошти при застосуванні. 
Діюча речовина. Метрибузин, 700 г/кг.
Препаративна форма. Гранули, що диспергуються у воді.
Хімічна група. Похідні триазинів.
Сумісність. сумісний з іншими препаратами на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо).
Спектр дії. Волошка синя, щириця, лобода (види), ромашка (види), портулак городній, осот городній, галінсога дрібноквіткова, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, талабан польовий, зірочник середній, гірчиця польова, лисохвіст мишачохвостиковий, вівсюг (види), просо (види), пажитниця, мишій, тонконіг, курячі очка, грицики звичайні, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, кропива (види), льонок звичайний, калачики (види), переліска однорічна, вероніка (види), нетреба (види), фіалка польова.
Картопля (однорічні дводольні та злакові види бур’янів) - 5,0-15,0г/4-5л води на 1 сотку. Обприскування грунту до сходів культури.
Картопля (однорічні дводольні та злакові види бур’янів) - 5,0-10,0г/3-5л води на 1 сотку. Обприскування вегетуючих рослин, але за висоти культури не більше 10-12см.
Томати (безрозсадні) (однорічні дводольні та злакові види бур’янів) - 5,0-10,0г/3-5л води на 1 сотку. Обприскування грунту до появи сходів культур або у фазі 2-4 листків.
Томати (розсадні) (однорічні дводольні та злакові види бур’янів) - 5,0-15,0г/4-5л води на 1 сотку. Обприскування грунту до висадження розсади.
Максимальна кількість обробок— 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється.
Норма витрати робочого розчину— 2-3 на 1 сотку. Норма внесення препарату залежитьвід механічного складу ґрунту та вмісту гумусу. Максимальні норми препарату вносять на важких ґрунтах із високим вмістом гумусу, середні – на середніх, мінімальні – на легких.
При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату в ґрунт, за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибину із глибиною залягання культурної рослини.
Рекомендується застосовувати препарат при температурі повітря від 10 °С до 25 °С, при швидкості вітру до 5 м/с.
На піщаних ґрунтах з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1%) використовувати препарат не рекомендується. Необхідно пам’ятати, що проведення міжрядного обробітку ґрунту після застосування препарату не допускається.
Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний). Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних - 7 діб після обробки.

||