050 330 50 10
 Прилипатель Тандем

Прилипатель Тандем 10 мл

 • Код товара:
  700128
 • Наличие:
  В наличии
 • Бонусы:
  1:100
 • Цена единицы
  3.87 грн.
  От 10 шт. 3.32 грн.
 • В корзине
  • -
  • 0
  • +
 • Всего:
  0 грн.
Характеристики:
НазваниеЗначение
біологічні;допоміжні речовини;шкідники,хвороби,кліщі;сад,город,декоративні клумби,газон;яблуня,груша,вишня,черешня,слива,абрикос,персик,нектарин,виноград,чорна смородина,порічки,агрус,малина,суниці,капуста,морква,картопля,огірки,томати,перець,баклажани,цибуля,газони,троянди,декоративні насадження,кукурудза,горох;;;;олійна емульсія;Укравіт (Україна)
 • Описание
 • Отзывы
ЦЕНА НА 01.05.2018 г.
Тандем - прилипач який застосовується в якості добавки до робочого розчину засобів захисту рослин для підсилення ефективності дії препаратів.
Характеристика та переваги:
сприяє кращому прилипанню робочого розчину пестицидів до рослини, що підвищує їх ефективність та тривалість дії, а також зменшує непродуктивні втрати внаслідок стікання з листкової поверхні;
сприяє прискореному та більш повному проникненню діючих речовин пестицидів у рослини; 
підвищує стабільну ефективність дії засобів захисту рослин; 
дозволяє оптимізувати кратність і норми витрати препаратів; 
не загоряється, не спричинює корозії робочих деталей обприскувача, не леткий; 
забезпечує високу ефективність дії бакових сумішей препаратів за умов дотримання технології вирощування культури;
формуляція прилипача сучасна, зручна у застосуванні;
доповнює та оптимізує етапи органогенезу у критичні фази розвитку;
поліпшує продуктивні процеси культурних рослин;
гарантує високу агроекономічну ефективність при комбінованому застосуванні з іншими агрохімікатами;
коефіцієнт використання рослинами ЗЗР при застосуванні ТАНДЕМу досягає 100%;
нетоксичний для людини та безпечний для навколишнього середовища.
Діюча речовина: Суміш поверхнево-активних речовин.
Препаративна форма: розчинний концентрат.
Додавання до робочого розчину засобів захисту рослин під час обприскування - 15 мл на 10 л води
Надійним бар'єром, який був створений природою від проникнення до рослини збудників різних грибкових і вірусних інфекцій для захисту від негативного впливу погодних умов та об'єктів навколишнього середовища є захисна плівка, утворена у вигляді воскового нальоту. Разом з тим, рослинні воски значно погіршують проникнення пестицидів, які використовуються для захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб, значно знижуючи їх ефективність. Діюча речовина препаратів, що залишається на рослині під час проведення обробки, піддається миттєвому впливу сонячних променів, атмосферних опадів та вітрових потоків. Тому, застосування поверхнево-активної речовини ТАНДЕМ сприяє швидкому проникненню препарату всередину рослини, не руйнуючи при цьому восковий наліт. За його допомогою дія пестициду підсилюється та значно подовжується, що сприяє більш якісному та надійному захисту рослин від комплексу шкідливих організмів.
Механізм дії. Препарат зменшує поверхневий натяг робочого розчину та забезпечує утворення однорідної плівки, зменшує його стікання з поверхні листя рослин, що сприяє кращому прилипанню засобів захисту рослин і їх поглинанню рослиною. Таким чином, препарат підвищує ефективність дії пестициду, що особливо важливо під час сухої або прохолодної погоди, коли уповільнюється ріст рослин та погіршується їх змочування робочим розчином.
Застосування: Для приготування робочого розчину ємність ранцевого обприскувача заповнити водою на 1/3 об'єму додати засоби захисту рослин, ретельно перемішати, доливають воду до ¾ об’єму та додають необхідну розрахункову кількість прилипача Тандем, після чого долити воду до повного об'єму. Тандем додають в останню чергу, щоб запобігти надмірному спінюванні робочого розчину. Тандем застосовується в баковій суміші з пестицидами при обприскуванні сільськогосподарських культур за регламентами використання усіх засобів захисту рослин в концентрації 0,15% (15 мл на 10 л води).
Упаковка: 10 мл.
Отзывы