Доступні варіанти
Кабачки Марселла F1 – ранній, стресостійкий гібрид від селекціонерів компанії Enza Zaden (Нідерланди). Період дозрівання триває 48-53 дні. Гібрид може вирощуватися як у тепличних умовах, так і у відкритому ґрунті, з ранньої весни та до пізньої осені. Рослина кущового типу, розлога і рівномірно завантажена зав'яззю, формує від 5 до 14 плодів. Демонструє стійкість до вірусу мозаїки та борошнистої роси. Потенціал урожайності – від 2 кг/кв.м.
Плоди циліндричної форми, довжиною до 16-18 см, вагою близько 200-400 г. Поверхня гладка, яскраво-зелена, рівна. М'якоть ніжна, смачна, зберігає структуру і поживну цінність навіть при переростанні. Зібраний урожай можна зберігати у прохолодному місці до 2 тижнів без втрати товарного вигляду. Гібрид призначається для реалізації та використання в кулінарії.
Важливо: Виробник залишає за собою право змінювати тип/склад обробки насіння (зокрема, колір покриття, вид протруйника) з метою підвищення якості та стійкості врожаю, а також для дотримання нових екологічних стандартів та регуляцій. Такі зміни можуть бути внесені без попереднього повідомлення кінцевого споживача.
У каталозі нашої компанії ви можете вибрати та замовити насіння кабачка Марселла F1 від Enza Zaden недорого та з доставкою. Також купуйте на сайті інші посадкові матеріали, добрива та засоби захисту рослин за найдоступнішими цінами.
| Виробник: | Enza Zaden |
|---|---|
| Країна | Голландія |
| Термін дозрівання | Ранній |
| Колір | Світло-зелений |
| Культура | Кабачок |
Немає відгуків про цей товар
Недавно переглянуті