В цей не легкий час Ми продовжуємо працювати для Вас!
Ваші замовлення доставляються Новою поштою та Укрпоштою. Працює пункт видачі замовлень за адресою м. Київ вул. Машинобудівна, 50
Ароматна, свіжа зелень – обов'язковий інгредієнт багатьох страв на столах українців. Запашна петрушка робить гарячі страви ще смачнішими, кріп додають в салати або консервацію, щавель є обов'язковою «весняною» приправою до супів або випічки, м'ята допомагає розслабитися після насичених робочих днів. Але крім традиційних зеленних культур, в кулінарному тренді сьогодні і такі рослини, як базилік, коріандр, шпинат, селера, майоран, розмарин, кмин і багато інших. І всю цю зелень можна легко виростити на своєму городі, дачній ділянці і навіть на балконі в простому квітковому горщику.
У каталозі нашого спеціалізованого магазину ви знайдете величезну різноманітність насіння зелених і пряних культур та їх сортів. Щоб підібрати те, що вам підійде до смаку, для початку, визначтеся з тим, що саме ви хочете виростити для своєї домашньої кухні. Можливо, це будуть найпростіші і звичайні культури – петрушка і кріп, або «заморські» базилік, шпинат і орегано.
Рекомендуємо посіяти відразу кілька різних сортів – вони будуть володіти різними смаковими нотами і дадуть урожай в різні терміни. Наприклад, період вегетації кропу – близько 30-40 днів. Є й більш ранні сорти, які дадуть зелень вже через 3-4 тижні, а є і пізні, які будуть рости від 35 до 45 днів після появи сходів. При виборі сорту петрушки пам'ятайте, що крім термінів дозрівання потрібно визначитися з різновидом культури, адже петрушка буває листовою, кучерявою і кореневою. Перша – більш смачна і ароматна, а друга частіше використовується для декору страв.
Якщо вам хочеться урізноманітнити домашній стіл новими стравами або практикувати здорове харчування, обов'язково знайдіть місце для грядок з такою зеленню, як: шпинат, селера, листовий буряк (мангольд), ревінь і т.д. Ну а якщо вам хочеться додати звичним ласощам нові смакові варіації – експериментуйте з такими пряними культурами, як: майоран, аніс, чебрець, кмин, розмарин, та інші. Не варто нехтувати і зеленню для приготування напоїв – м'ята, меліса, цикорій, бергамот, естрагон.
Дуже популярний і затребуваний сьогодні базилік. Ця пряна культура виділяється своїм ароматом і витонченим смаком. Вирощують базилік не тільки для сушіння на приправи до випічки і м'ясних страв – свіжий базилік додають під час консервування томатів, а також використовують для приготування тонізуючого напою. Базилік буває фіолетовим і зеленим. Зелені сорти рослин мають більш ніжний смак з цитрусовими нотками та також гармонують з багатьма продуктами і стравами.
Для кожної культури існують свої нюанси посіву і догляду, але в загальних рисах необхідно взяти до уваги такі нюанси:
Якщо у вас немає можливості або бажання доглядати за городом, можна облаштувати так звану кімнатну або балконну грядку для вирощування зелені до столу. Правда, для цих цілей підійдуть не всі культури. Зате самі затребувані петрушка, кріп, а також базилік, м'ята, шпинат, коріандр, розмарин, майоран, чебрець та інші, відмінно розвиваються в квіткових горщиках і контейнерах. Кропіткого або трудомісткого догляду така грядка не вимагає. А щоб зібрати урожай – досить просто протягнути руку.
Загальні рекомендації по вирощуванню різних рослин зводяться до того, що вам буде потрібна містка посудина (горщик або ящик), поживна грунтосуміш, дренаж. Земля повинна складатися з торфу, перегною, компосту, невеликого відсотку піску. Якщо ви використовуєте не магазинну, а садову землю, її краще простерилізувати в духовці, а насіння обробити розчином марганцю. Після посіву ящики з насінням потрібно вкрити плівкою і поставити на підвіконня, бажано вибрати для цих цілей сонячну сторону або вікно, куди промені потрапляють в першій половині дня.
Коли з'являться сходи, покривний матеріал потрібно прибрати, а сам ящик розмістити ближче до тепла і світла. Не забувайте час від часу розгортати контейнер з посівами, щоб паростки тяглися до сонця рівномірно. Подальший догляд за балконними грядками зводиться до регулярного зрошення. Поливати рослини треба акуратно, щоб не розмити коріння. Краще використовувати пульверизатор. А ось підживлювати можна не всі культури. Наприклад, шпинат може втратити свій ніжний смак, якщо використовувати органічні добрива.
Практично всі зелені культури можна вирощувати на підвіконні цілий рік. Просто подбайте про додаткове освітлення контейнерів лампами денного світла, і додавайте свіжу зелень в будь-які страви навіть пізньою осінню, взимку або ранньою весною!
Інтернет-магазин Веснодар пропонує своїм клієнтам вибрати і купити якісне та недороге насіння зелені на будь-який смак. Ми реалізуємо тільки сертифікований посівний матеріал від перевірених виробників і селекційних компаній, а також, гарантуємо своїм клієнтам найдоступніші ціни і уважний сервіс. Покупку можна оформити прямо на сайті або зв'язатися з нашими менеджерами за номерами телефонів, вказаними на сайті, і в найкоротші терміни ви отримаєте свою покупку в будь-якому місті України. Вирощуйте зелень і прянощі – вони є запорукою здоров'я!