В цей не легкий час Ми продовжуємо працювати для Вас!
Ваші замовлення доставляються Новою поштою та Укрпоштою. Працює пункт видачі замовлень за адресою м. Київ вул. Машинобудівна, 50
Середня капуста — найпоширеніший овоч в Україні. Залежно від сорту термін її дозрівання становить від 70 до 120 днів. Підходить для короткочасного зберігання, засолювання та заквашування. З неї роблять салати, закуски та інші страви. Середньостиглі сорти мають гарну врожайність, можуть похвалитися великими качанами, стійкістю до розтріскування та хвороб.
Купити насіння середньої капусти для посадки на невеликих дачних ділянках можна в інтернет-магазині Веснодар. Вони знаходяться в оригінальній упаковці або пакетах власного фасування.
На ринку великий попит має насіння з маркуванням F1. Це говорить про те, що перед вами гібриди, тобто штучно схрещені сорти двох найкращих представників культур. Вони беруть найкращі якості від своїх батьків, які далі не передаються у спадок. Гібридне насіння добре проростає (у багатьох випадках спостерігається 100% сходження), добре переносять пікірування та висадку. Вони здатні пристосовуватися до різних умов довкілля. Якщо звичайні рослини в мінливому кліматі можуть давати поганий урожай, то рослини, вирощені з насіння F1, не бояться перепадів температур, спеки та підвищеної вологості (в рамках розумного).
Найпопулярніші гібридні сорти:
У каталозі також є інші види гібридної капусти. Крім того, ви можете вирощувати й традиційні сорти. Таке насіння одержують від звичайних сортів без схрещування.
Капуста — невибаглива рослина, тому її можна побачити на городах багатьох дачників. Її вирощують через розсаду і сіють у відкритий ґрунт. Перший спосіб дозволяє отримати більш ранній урожай, оскільки можна висівати насіння вже в кінці травня як в опалювальній, так і неопалюваній теплиці. Гібриди зазвичай обробляються захисними засобами, тому не вимагають замочування чи пророщування.
Щоб уникнути подальшого пікірування, насіння капусти середньостиглої бажано висаджувати в спеціальні касети глибиною не менше 8 см. Їх заглиблюють у землю приблизно на 2 см, засипають ґрунтом, трохи ущільнюють та поливають.
Зверніть увагу! У касетах, що використовуються для вирощування розсади, обов'язково мають бути отвори для відведення води. Щоб насіння не проростало в ґрунт і при пересадці не травмувалася коренева система, їх не варто тримати на землі.
За оптимальних умов сходи можна побачити вже на третій чи четвертий день. Пересаджувати рослини потрібно після появи 2-3 справжніх листочків (зазвичай через два тижні після сходження).
Капуста — рослина, яка не боїться низьких температур, тому в середині квітня її висаджують у відкритий ґрунт. Ділянку заздалегідь готують та висівають насіння на глибину до 2 см. Важливо дотримуватися схеми 50 на 50 см. Якщо сходи густі, зайві рослини можна пересадити в інше місце.
Щоб отримати добрий урожай, рослинам потрібно забезпечити правильний догляд. Їх необхідно поливати рясно, але раз на два тижні. На 1 м2 витрачається приблизно п'ять літрів води. У спеку норму збільшують вдвічі. Раз на тиждень капусту рекомендується «купати», тобто робити з лійки душ, що освіжає. Також рослини вимагають підживлення. Їх удобрюють настоєм коров'яку (1:10) через три тижні після посадки, а через два тижні після першого підживлення — нітрофоскою (на 10 л води 1 столова ложка). Також можуть використовуватись інші види добрив.
Гусениці, хрестоцвіта блішка та метелики білянки – вороги капусти. Для їх знищення використовують різні препарати та народні засоби.
Середньостиглі сорти починають збирати наприкінці вересня. Для недовгого зберігання можна використовувати льох.
Щоб купити насіння капусти середньопізньої, перегляньте каталог. Ви можете замовити як гібридні, так і традиційні сорти різних виробників з різним терміном зберігання. Ціна залежить від виробника, сорту та розміру упаковки, але залишається доступною.