Доступні варіанти
Огірок Мілісімо F1 – ранньостиглий високопродуктивний партенокарпічний гібрид корнішонного типу від турецьких селекціонерів з Yuksel Tohum. Може вирощуватися як у відкритому, так і закритому ґрунті (плівкові та скляні теплиці) розсадним способом. Рослина досить стійка до стресів і нестачі освітлення, активно формує зав'язь і не скидає плоди.
Огірки Мілісімо F1 рівні, циліндричної форми. У довжину досягають 12-14 см, що не переростають. М'якоть щільна з однорідною структурою без пустот. Має відмінний і насичений смак і аромат. Використовується для свіжого ринку і для консервування.
Особливості сорту огірків Мілісімо F1:
Важливо: Виробник залишає за собою право змінювати тип/склад обробки
насіння (зокрема, колір покриття, вид протруйника) з метою підвищення якості та
стійкості врожаю, а також для дотримання нових екологічних стандартів та
регуляцій. Такі зміни можуть бути внесені без попереднього повідомлення
кінцевого споживача.
В інтернет-магазин Веснодар Ви можете купити насіння огірків Мілісімо F1 в оригінальній профі-упаковці від виробника Yuksel Tohum з Туреччини. Також ми пропонуємо власну фасовку – хобі-пакетики від 10 насінин, які ідеально підходять для дачників і городників.
Розфасовка провадиться згідно з офіційним контрактом з оригінальної упаковки.
Купити насіння огірків| Виробник: | Yuksel Tohum |
|---|---|
| Країна | Туреччина |
| Спосіб вирощування | Відкритий грунт,Закритий грунт |
| Термін дозрівання | Ранній |
| Запилення | Самозапильні (Партенокарпічні) |
| Тип плоду | Корнішон |
| Застосування | Салатний,Консервування,Соління |
| Особливості рослини | |
| Поверхня плоду | Горбкувата |
| Сорт | Гібрид (F1) |
Немає відгуків про цей товар
Недавно переглянуті