Доступні варіанти
Салат Естроза (Estrosa) – ранній сорт напівкачанного салату типу Лолло Біонда від нідерландської селекційної компанії Enza Zaden. Оптимально підходить для відкритого і закритого ґрунту. Вирощується з ранньої весни і до пізньої осені. Період вегетації триває близько 60 днів. Сорт цінний швидким зростанням і активним нарощуванням листової маси, незалежно від умов вирощування та догляду. Не схильний до крайових опіків і не випускає стрілки.
Салат-латук Естроза (Estrosa) формує округлу розетку листя ніжно-зеленого кольору з гофрованим краєм. Має прекрасний, м'який смак, не містить гіркоти. Довгий час після зрізки зберігає свіжий вигляд і тургор. Вирощується для кулінарії і реалізації на свіжому ринку.
Особливості сорту салату Естроза (Estrosa):
Важливо: Виробник залишає за собою право змінювати тип/склад обробки насіння (зокрема, колір покриття, вид протруйника) з метою підвищення якості та стійкості врожаю, а також для дотримання нових екологічних стандартів та регуляцій. Такі зміни можуть бути внесені без попереднього повідомлення кінцевого споживача.
В інтернет-магазині Веснодар можна купити насіння салату Естроза (Estrosa) від Enza Zaden в пакетах по 1000 і 5000 насінин. Також ми виробляємо власні фасування, об'ємом від 10 насінин, які оптимально підійдуть для вирощування на дачі або невеликому городі.
Розфасовка здійснюється з оригінальної упаковки згідно з чинними офіційними контрактами.
| Виробник: | Enza Zaden |
|---|---|
| Країна | Нідерланди |
| Сорт | Сорт |
| Група стиглості | Ранній |
| Форма плоду | Напівголовчатий |
| Колір | Зелений |
| Вирощування | Відкритий ґрунт,Закритий ґрунт |
| Сезонність | Всесезонний |
| Тип салату | Латук |
| Вид салату | Лолло Біонда |
20.05.2024
Цей салат - просто знахідка для тепличного бізнесу! По-перше, він швидко росте і дає гарний врожай. По-друге, листя ніжне, хрустке, з приємним солодкуватим смаком - покупці розбирають на ура. По-третє, стійкий до хвороб, що дуже важливо для тепличних умов. Вже кілька разів садив, і завжди відмінний результат. Рекомендую всім, хто займається вирощуванням зелені на продаж!
Недавно переглянуті