В цей не легкий час Ми продовжуємо працювати для Вас!
Ваші замовлення доставляються Новою поштою та Укрпоштою. Працює пункт видачі замовлень за адресою м. Київ вул. Машинобудівна, 50
У лютому чи березні починають сіяти томати на розсаду. При цьому кожен хоче отримати багатий урожай на продаж, для себе та інших цілей. Помідори відрізняються між собою за розмірами, забарвленням, призначенням, термінами дозрівання.
Середньостиглі томати дозрівають в протягом 100-120 днів, що вказується на пакеті з насінням. За цими даними можна точно розрахувати оптимальний час для засівання та період, коли овоч почне плодити.
Насіння середньостиглих сортів найбільш популярні, їх найчастіше купують любителі цих овочів. У деяких різновидів термін дозрівання може бути коротшим – 90 днів. Ця група помідорів відрізняється відмінним смаком, плоди виходять щільними, соковитими та м'ясистими.
Насіння середньостиглих томатів купують для різних цілей. Готові плоди гарні для вживання в їжу, а також для консервування. Сорти середньої стиглості відрізняються високою врожайністю, готові овочі виходять великими. Вони найкраще підходять для північних регіонів, тому що встигають добре розвинутися і почати родити в період короткого літа.
Томати цієї групи можна вирощувати й у південних регіонах. Є кілька вимог, яких потрібно дотримуватися, щоб отримати хорошу розсаду:
Пересаджувати саджанці розсади середньостиглих сортів у теплицю можна після того, як вони досягнуть у висоту 25-35 см, а на стеблі з'явиться 8-12 готових листків.
Томати класифікують за таким показниками:
Вибираючи насіння середньостиглих помідорів, пам'ятайте, що їх потрібно правильно посадити, щоб отримати хороший урожай. Оптимальна температура повітря для цього – 20–25 градусів, а ґрунту на глибині 20 см – від 13 °C.
На сайті «ВесноДАР» ви знайдете найпопулярніші сорти томатів, що належать до середньостиглих. Це, наприклад, «П'єтра Росса F1» від французьких селекціонерів або «Ріо Гранде», який добре росте у будь-якій кліматичній зоні України.
На нашому сайті детально вказані характеристики кожного сорту, можна прочитати відгуки про нього. Ви можете вибрати доставку «Новою Поштою» або «Укрпоштою» до будь-якого міста України, також у Києві працює пункт видачі покупок для тих, кому зручно забрати їх самотужки.