В цей не легкий час Ми продовжуємо працювати для Вас!
Ваші замовлення доставляються Новою поштою та Укрпоштою. Працює пункт видачі замовлень за адресою м. Київ вул. Машинобудівна, 50
Серед усіх видів зелені особливе місце посідають сорти качанного салату. Кулінари всього світу цінують цю зелень не тільки за насичений смак і хрумке, м'яке листя, але також за високий вміст вітамінів у її складі.
Виростити такий салат у себе на ділянці або в польових умовах не складе особливих труднощів — ця культура не вибаглива і вимагає мінімального догляду. Сьогодні у різних регіонах України на полях можна побачити цей овоч, і його популярність тільки зростає.
Головна відмінність такої зелені від інших видів у тому, що качаний у період інтенсивного зростання формує щільну листову розетку. Зовні кущик дуже схожий на пекінську капусту, завдяки чому цю культуру досить зручно транспортувати на далекі відстані та зберігати у коморах і льохах.
Популярність цього овочу обумовлена низкою його особливостей:
Крім того, сучасні аграрні компанії пропонують сорти зі стійкістю до стрілкування та захворювань, що робить вирощування салату ще надійнішим. Завдяки таким інноваціям, ця культура впевнено утримує позиції на аграрному ринку.
Качанний салат можна висаджувати в ґрунт як у вигляді насіння, так і розсади. Залежно від регіону та особливостей ґрунту буде зумовлено й зростання цієї культури.
Правила посіву та вирощування:
Останнім часом компанії, які займаються розвитком і виведенням нових сортів овочевих культур, вивели на ринки абсолютно нові гібридні різновиди зелені. Вони чудово ростуть практично у будь-яких видах ґрунту, не бояться перепадів температур, не вимагають регулярного поливу та захисту від сонця. Крім того, такі сорти качанного салату стійкі до практично всіх різновидів шкідників і хвороб. І ціна на них досить низька. Купити насіння качанного салату можна і для домашнього вирощування.
Цю особливу культуру можна виростити практично за будь-яких умов. Зі жменьки насіння при правильному догляді можна отримати щедрий урожай як у домашніх, так і в польових умовах. А останнім часом завдяки виведенню гібридних різновидів цього сорту можна виростити салат навіть удома на балконі або підвіконні.