...
Бегонія Нонстоп F1 Діп Роуз (Nonstop F1 Deep Rose)
Бегонія Драгон Вінг Пінк (Dragon Wing Pink)
Бегонія Нонстоп Мокка F1 Мікс (Nonstop Mocca F1 Mix)
Бегонія Біг Делюкс F1 Ред Грин Ліф (BIG DeluXXe F1 Red Green Leaf)
Бегонія Евріка F1 Бронз Біколор (Eureka F1 Bronze Bicolor)
Бегонія Бада Бінг F1 Роуз Біколор (Bada Bing F1 Rose Bicolor)
Бегонія Іллюмінейшн Голден Пікоте (Illumination Golden Picotee)
Бегонія Найтлайф F1 Вайт (Nightlife F1 White)
Бегонія Бада Бум F1 Роуз (Bada Boom F1 Rose)
Бегонія Бада F1 Тотал Мікс (Bada F1 Total Mix)
Бегонія Нонстоп Джой Єллоу (Nonstop Joy Yellow)
Бегонія – всіма уподобана багаторічна трав'яниста рослина з яскравим забарвленням. Соковиті відтінки бегонії прикрасять не тільки палісадник чи клумбу, але й стануть родзинкою на балконі чи підвіконні. Квітка заробила популярність завдяки своїм незвичайним листям – вони неправильної форми із загостреними кінцями. Знизу листочки зелені, але варто їх перевернути і можна помітити червоні або рожеві прожилки з гарматою такого ж відтінку.
Багаторічник прийшов до нас із тропічних лісів. Батьківщина бегонії – Азія, Африка, субтропіки Америки. Але рослину можна зустріти і поряд із морем. Бегонія анітрохи не страждає від солоної води та яскраво цвіте навіть у таких умовах. Квітка має світло-зелені соковиті стебла, на яких є ледь помітний пушок червоного кольору. Бегонія може бути як низькою, схожою на кущ, так і підніматися гілками по деревах, нагадуючи чимось ліани.
У бегонії дуже незвичайні та відрізняються від інших пелюстки квіток. Вони можуть бути найрізноманітніших відтінків: від соковитого червоного до білого, рожевого або малинового. Набагато рідше зустрічається жовта чи помаранчева бегонія. Бегонію рідко зустрінеш у палісаднику чи клумбі. Її люблять вирощувати вдома, у садових горщиках. Однак квіти можна вирощувати в будь-яких умовах.
Різновиди бегонії:
Бегонія добре почуватиметься на сонячній стороні вікна, де квітка зможе повністю розпуститися і порадувати вас насиченим і незвичайним кольором.
Незважаючи на те, що рослину можна назвати відносно невибагливою, є деякі нюанси, яких слід дотримуватися. Бегонія любить сонячне світло, проте декоративно-листяні види краще ростуть у півтіні.
У зимову пору року краще подбати про додаткове штучне освітлення для квітки. Бегонія дуже любить вологу. Тому поливати її слід часто. У літню пору достатньо поливати 1-2 рази на тиждень, але в особливо спекотну погоду ґрунт зволожувати треба щодня. У зимовий час поливи слід звести до мінімуму, і лише навесні поступово вводити інтенсивність зволоження.
Бульбові види бегонії на зиму переміщують у торф. Рослину в цей час поливати не варто, тому що бульби впадають у сплячку до весни.
Для бегонії важливий температурний режим. Вона погано переносить суху спеку, а також різкі перепади. Оптимально підтримувати 18-20 градусів у приміщенні, а взимку цей показник можна знизити до 15 градусів. Не забувайте регулярно проводити підживлення та удобрювати землю, щоб виростити сильну та яскраво квітучу рослину.
Ми – інтернет-магазин Веснодар, який пропонує вам величезний каталог посадкових матеріалів. У нас ви зможете замовити насіння недорого і отримати доставку в будь-який куточок країни. Ви завжди можете уточнити інформацію на сайті у нашого менеджера. Ми дбаємо про якість посадкового матеріалу, тому довіряємо лише перевіреним селекційним компаніям.