...
Гіпсофіла Гіпсі Компакт Вайт (Gypsy Compact White)
Гіпсофіла (ліщиця) – це маленька трав'яниста рослина з ніжними пастельними квіточками. Гіпсофіла, хай і не виглядає так велично, як троянда чи тюльпани, зате урізноманітнить вигляд вашого саду чи клумби. Ви зможете спробувати виростити найнестандартніші поєднання кольорів та поєднати гіпсофілу з іншими невеликими гіллястими рослинами.
У гіпсофіли досить глибоко розвинена коренева система, яка розгалужується в різні боки. Квітка має тонке темно-зелене стебло гіллястої форми. У середньому висота куща гіпсофіли може досягати від 20 до 60 см. Деякі види рослини витягуються до 100 см у висоту.
Квітка практично не має листя. Вони дрібні, ланцетоподібні чи овальні. Квіти у гіпсофіли невеликі, найчастіше неправильної нерівної форми. Забарвлення пелюсток може бути різним: зустрічаються білі, зелені і навіть рожеві відтінки.
Налічується близько сотні різних видів гіпсофіли. Кожен із них має певний набір якостей та особливостей. Зараз ми поговоримо про кожен різновид докладніше:
Маленькі розлогі рослини здобули велику популярність серед селекціонерів і стали справжнім відкриттям у садівників.
Однорічні види рослини вирощуються із насіння. Їх починають висівати взимку у відкритий ґрунт. Навесні, коли квіти зміцніють, їх пересаджують на місце зростання.
Багаторічники вирощують за допомогою розсади. Для цього готують ящики з ґрунтом і висівають насіння. Поглиблювати їх у землю не потрібно – достатньо присипати посадковий матеріал ґрунтом.
У готові ємності із землею (пухким, помірно-вологим ґрунтом без надлишку добрив) засипають насіння, не поглиблюючи його. Розсаду накривають склом або плівкою, прибирають в освітлюване місце без потрапляння сонячних променів. Сходи з'являються на 4-5 день. Тоді скло або плівку можна зняти, рівномірно зволожуючи ґрунт.
На 5-6 тиждень розсаду слід прорідити. Для цього можна використовувати окремі ємності або торф'яні горщики (тоді пересадка пройде набагато легше). При пікіруванні не можна травмувати кореневу систему.
Як тільки на вулиці максимально стабілізується погода, квітку можна пересаджувати у відкритий ґрунт. Для цього виберіть освітлюване місце, в якому не накопичується волога. У ґрунті має утримуватися вапно. Між квітками залишайте 20-30 см вільного простору.
Догляд за гіпсофілою дуже простий. Поливати квітку можна нечасто – їй цілком вистачає природних опадів. Підживлення гіпсофіли проводиться 2-3 рази за весь сезон. При цьому рекомендується чергувати органічні добрива з мінеральними. Садівники радять не використовувати агресивне підживлення.
У нас ви зможете купити насіння гіпсофіли і швидко виростити сильні і красиві рослини. Ми пропонуємо своїм покупцям оперативну доставку у будь-який куточок країни. Доставка ваших замовлень здійснюється поштовими компаніями. Також ви можете оформити доставку кур'єром, тоді насіння буде привезене в найкоротші терміни прямо до вас додому. Замовляйте у нас та отримуйте виняткову якість та гарний сервіс!