...
Гвоздика Барбаріні F1 Ред (Barbarini F1 Red)
Гвоздика Коронет Черрі Ред (Coronet Cherry Red)
Гвоздика Венті Перфейт F1 Блуберрі (Venti Parfait F1 Blueberry)
Гвоздика Флорал Лейс F1 Черрі (Floral Lace F1 Cherry)
Гвоздика Діана F1 Блуберрі (Diana F1 Blueberry)
Гвоздика Діабунда F1 Формула Мікс (Diabunda F1 Formula Mix)
Гвоздика – дивовижна квітка, оповита символікою та романтизмом. Її первісна назва – «квітка Бога», а в народі гвоздики ласкаво називали «зірками», «зірочками», «дівочою травою», «польовими слізками». Сьогодні цими яскравими квітами прикрашають квітники та підвіконня. Також вирощують для букетів, адже ця квітка – справжній «довгожитель», навіть після зрізу. Пишні та мальовничі суцвіття цієї рослини здатні перетворити будь-який ландшафт, а виростити гвоздику з насіння – захоплююче та дуже просто.
Гвоздика – це трав'янистий багаторічник, який часто вирощується як дворічна або однорічна рослина. Має стрижневий корінь з невеликими відгалуженнями, довжиною до 20 см. У висоту може сягати 60-70 см, але бувають і зовсім мініатюрні кущики, всього до 15-20 см. Стебла слабогіллясті, з невеликими ущільненнями та ланцетними листочками. Квіти, залежно від різновиду, можуть бути або одиночними (до 5 см в діаметрі), або зібраними в складні парасолькові або щиткоподібні суцвіття. Сама квітка може бути плоскою (з 5 пелюсток) або махровою, а після розпускання випромінює відомий, трохи терпкуватий аромат.
Рід гвоздик налічує близько 300 видів. Але найпопулярніших декоративних різновидів кілька:
Гвоздика не вимагатиме до себе кропіткого догляду та створення тепличних умов для вирощування. Саме тому мальовничі кущики цієї рослини так часто можна побачити в садах і на клумбах на дачних ділянках або в приватному секторі.
Насіння розкласти на поверхні підготовленого ґрунту, рясно зволожити, прикрити тонким шаром землі для збереження рівня вологості. Самі ємності бажано накрити плівкою чи агроволокном. Оптимальна температура – 22-24 °С. Після появи сходів ємності слід провітрити та залишити відкритими, на добре освітленому місці. Полив – щоб уникнути пересихання ґрунту. Рекомендована температура – 18-20°С.
Пікірування у великі за розміром ємності проводиться після появи 2-3 справжніх листків. Після пікірування можна дещо знизити температурний режим (+16°С). При необхідності, використовуються регулятори росту та підживлення.
Висадка на постійне місце зростання – після проходження загрози заморозків, з середини травня, приблизно через 12-14 тижнів після появи сходів. Для гвоздики важливо вибрати поживний, удобрений, пухкий ґрунт, добре освітлене сонцем місце, чергувати поливи із внесенням добрив.
При правильному догляді і вдало обраному місці вирощування гвоздика буде розростатися в пишний кущ і рясно, тривало цвісти – шкідники та хвороби цій рослині практично не страшні. Головне, намагайтеся не висаджувати поряд тюльпани, щоб не спровокувати зараження грибком.
Вибрати якісний посівний матеріал та все, необхідне для квітництва – величезна запорука успіху. Тому, рекомендуємо вибрати та замовити насіння гвоздики в інтернет-магазині Веснодар. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, а тому реалізуємо сертифіковане насіння та можемо запропонувати відмінний вибір, різні за обсягом фасування та доступні ціни для своїх клієнтів.